niedziela, 26 lipca 2015

Park Linowy 28 - Rabczański Park Linowy      Jeżeli szukacie bezpiecznej rozrywki na linach dla swoich dzieci, zapraszam was do Rabki-Zdrój. Tutaj park jest fantastycznie przygotowany pod młodszych adeptów. Metody zabezpieczenia nie pozwalają na popełnienie błędu podczas przepinania, ponieważ jest tutaj system asekuracji ciągłej.


Info

Lokalizacja: Rabka
Województwo: małopolskie
Strona: www.parklinowyrabka.pl
Ilość tras: 2
Ilość przeszkód: 23
Długość tras: -
Rok otwarcia: 2014
GPS: 49° 36' 24'' N    19° 57' 49'' E
Tel: 696 628 336
Mapa:
Polskie Parki Linowe
Ilość odwiedzin: 1/32 Kwota wydana: 35 zł Łączna kwota: 1463 zł

     Kolejny Park Linowy znalazłem w Rabce. Jest to park przeznaczony raczej dla młodszych miłośników tej zabawy. Mamy tutaj do dyspozycji dwie trasy: jedna dla dzieci w siatkach i druga trasa średnia.
 Koszt trasy to 35 zł (przekroczył moje oczekiwania). Co ciekawego tutaj spotkałem: Park Linowy wyposażony jest w system asekuracji ciągłej, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Po wpięciu w trasę nie musimy się przepinać, tylko dopinamy się do tyrolki przy zjazdach. Bardzo mi się spodobał taki rodzaj zabezpieczenia. 


Trasa jest łatwa, nie spotkałem tutaj żadnych trudnych ani unikatowych przeszkód. Park raczej nie będzie rozbudowywany o trasę trudniejszą, ponieważ nastawiony jest na najmłodszą klientelę.

 Ocena 3/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz