piątek, 14 sierpnia 2015

Park Linowy 29 - Dinolandia


      Niestety trafiłem w nieodpowiednim czasie, moja wyprawa na wypasiony park poszła w rozsypkę. Park częściowo już jest rozbierany i nie będziemy mieli okazji zobaczyć dinozaurów z lotu ptaka. Wielka szkoda - dziwne, że tak duży park rezygnuje z takiej atrakcji. 


Info

Lokalizacja: Inwałd
Województwo: małopolskie
Strona: www.dinolandia.pl
Ilość tras: 1
Ilość przeszkód: 10
Długość tras: -
Rok otwarcia: 2009
GPS: 49° 52' 2'' N    19° 24' 30'' E
Tel: 33 870 31 13
Mapa:
Polskie Parki Linowe
Ilość odwiedzin: 1/33 Kwota wydana: 30 zł Łączna kwota: 1493 zł

Wybrałem się do kompleksu parków “Inwałd Park”. Wielokrotnie przejeżdżałem obok niego, widząc park linowy na palach. Tym razem moim celem stał się właśnie ten park. Jest on usadowiony w “Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia”. Bilet normalny wstępu to 30 zł. Na samym wstępie przyszło rozczarowanie - uzyskałem informację, że park linowy został zamknięty dwa tygodnie wcześniej i czeka na rozbiórkę. Na terenie kompleksu “Dinolandi” została tylko jedna trasa dla dzieci od 1,3 m wzrostu. Trasa jest w cenie biletu i posiada tylko 10 przeszkód.
Trasy do likwidacji to zjazdy tyrolkowe przeprowadzone po całym kompleksie “Dinolandi”. Szkoda, że “Inwałd Park” nie potrafi utrzymać takiej fajnej atrakcji. Zwłaszcza, że jeszcze za przejazd musieliśmy zapłacić 25 zł (może tu był problem).Ocena 1/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz