piątek, 10 lipca 2015

Park Linowy 22 - Gibon, Mrzeżyno


     Zaczynamy zabawę nad Morzem Bałtyckim. W pierwszej kolejności wybraliśmy się do Mrzeżyna, aby zobaczyć park Gibon, który możemy spotkać w innych miastach. Odkryłem sporo nowych przeszkód, których nie widziałem. Fajne wakacje się zaczynają.



Info

Lokalizacja: Mrzeżyno
Województwo: zachodniopomorskie
Strona: www.gibonpark.pl
Ilość tras: 7
Ilość przeszkód: 95
Długość tras: -
Rok otwarcia: 2014
GPS:   54°08'30.4"N 15°18'27.7"E
Tel:  608 400 727
Mapa:
Polskie Parki Linowe
Ilość odwiedzin: 1/25 Kwota wydana: 90 zł Łączna kwota: 1063 zł

     Morze Bałtyckie i pierwszy park linowy, który odwiedzam to GIBON. Już na początku spodobało mi się to, że w tym roku były przygotowane 2 dodatkowe trasy, co oznacza, że park się rozwija. Aktualnie park udostępnia 7 tras, a za trasę nie płacimy więcej niż 25 zł. Wybrałem sobie 4 trasy (zielona, brązowa, czerwona, niebieska) za które zapłaciłem 90 zł (Brak pakietu promocyjnego przy większej liczbie tras).


 
Co do przeszkód to rewelacja, możemy tutaj trafić na (gokarta, przeciąganie beczki, deskorolka), co ciekawsze trafiłem tutaj na przeszkody, których jeszcze do tej pory nie widziałem takie jak (toczenie walca 'beczki') czy (Spacer po linach X), który sprawił mi problemy. Spodobało mi się również wejście na trasę niebieską (schody okrągłe), które wymagają od nas troszkę siły i w przypadku początkujących klientów weryfikują ich siłę co do przejścia tej trasy.




Ocena 5/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz