sobota, 25 sierpnia 2018

Park Linowy 92 - Nad Bałtykiem


     Nie odpoczywamy, tylko działamy dalej. Mamy okazję zawitać do Darłówka gdzie jest kolejny park linowy. Nowa odsłona parku, który w końcu mogę zaliczyć. Jest tu bajecznie kolorowo. Fantastyczna atmosfera. Będziecie na wakacjach w pobliżu? Nie możecie przegapić takiej atrakcji.
Info

Lokalizacja: Darłówko
Województwo: zachodniopomorskie
Facebook: Park Linowy Nad Bałtykiem
Ilość tras: 3
Ilość przeszkód: 58
Długość tras: -
Rok otwarcia: 2018
GPS: 54° 25' 59'' N  16° 23' 29'' E
Tel: 533-555-140
Mapa: 
Polskie parki linowe
Ilość odwiedzin: 1/110 Kwota wydana: 0 zł Łączna kwota: 3209,75 zł


     Właśnie co skończyliśmy się bawić w Dźwirzynie, a już jesteśmy w kolejnym parku w Darłówku. Park jest na nowo wybudowany i ma nową miejscówkę. Poprzednio był po drugiej stronie Darłówka, do którego nie miałem szczęścia. Kilka lat wcześniej dwu krotnie byłem tutaj, aby odwiedzić ten park, za pierwszym razem przed sezonem, był zamknięty. Następnym roku, przyjechałem w sezonie niestety dotarłem tam już po zamknięciu. W tym roku udało się idealnie.

     Park udostępnia nam trzy trasy, dla dzieci, średnią oraz trudną dla odważnych. Trasy są kolorowe, pomalowane żywymi kolorami, co bardzo mi się podoba. Przyjemnie się po nich chodziło. Ceny są troszkę wyższe niż na południu Polski, ale jest to zrozumiałem ze względu na krótki sezon otwarcia, co mi wcale nie przeszkadzało.


     Jeśli wybieracie się na trasę trudną, to musicie uważać, jest ona długa i męcząca. Wychodzi po za teren parku i niektóre przeszkody mogą was porządnie wykończyć. Ale nikt nie mówił że będzie łatwo, jest to trasa trudna. Jak chcecie to zapoznajcie się z filmikiem jak ta trasa wygląda, który jest umieszczony na spodzie artykułu. Również i tutaj możemy znaleźć kilka ciekawych przeszkód takich jak Deskorolka, Tunel z sieci, Równoważnie czy Skok indiański. Szczególną uwagę zwróćcie na Młotki, które mogą wam utrudnić przejście, jeśli źle zaczniecie pokonywać tę przeszkodę. Co ciekawe, każda trasa jest zakończona schodami, może raz widziałem takie rozwiązanie, zawsze to jest drabina.     Czego mi tu brakło? Trasy siatkowej dla tych najmniejszych. Może w przyszłości coś takiego się pojawi.
     Oczywiście muszę pochwalić, tutaj zespół instruktorów, który reprezentuje naprawdę wysoki poziom. Bardzo miło się rozmawiało, wykazują się ogromnym zainteresowaniem i pomocą daje się to odczuć, że lubią to co robią. Dziękuję im bardzo, ponieważ to oni dbają o nasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę.       Za pokonanie trasy trudnej otrzymałem certyfikat, który trafi do mojej kolekcji jak pocztówki z kolejnych miasta. Świetnie się tutaj bawiłem i zapraszam was do odwiedzenia tego parku. Ja ruszam w dalszą drogę, aby odkrywać kolejne fajne miejsca.


Trasa dziecięca

Przeszkód: 15
Cena: 20 zł

 1. Schody
 2. Trapezy
 3. Kładka
 4. Mrówki
 5. Falochron
 6. Trawers po sieci
 7. Tyrolka
 8. Tunel z sieci
 9. Równoważnie
 10. Belki w V
 11. Mosty zwodzone
 12. Kładka H + Platformy
 13. Deskorolka
 14. Przeskok
 15. Schody


Trasa średnia

Przeszkód: 22
Cena: 25 zł

 1. Schody
 2. Kładka
 3. Belki w V
 4. Tyrolka
 5. Makarony
 6. Tyrolka
 7. Trapezy
 8. Most 2 linowy
 9. Przeskoki
 10. Kładka H
 11. Trawers po sieci
 12. Most Birmański
 13. Mosty zwodzone
 14. Korale
 15. Tyrolka
 16. Siatka U
 17. Skok indiański
 18. Belka V
 19. Równoważnie
 20. Falochron
 21. Obręcze i deski
 22. Schody


Trasa trudna

Przeszkód: 21
Cena: 40 zł

 1. Wejście po drabinie
 2. Kładka
 3. Most Birmański
 4. Makarony
 5. Tyrolka
 6. Młotki
 7. Złośliwe belki
 8. Girlandy
 9. Trawers po sieci
 10. Skok indiański
 11. Linowe drabinki
 12. Równoważnie
 13. Tyrolka
 14. Złośliwe pętle
 15. Tyrolka
 16. Kładka H
 17. Trapezy zygzak
 18. Strzemiona
 19. Trapezy równoległe
 20. Tyrolka
 21. Schody


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz