piątek, 3 sierpnia 2018

Park Linowy 86 - Balapark


     Na terenie zalewu Balaton w Trzebini, coś się dziać zaczęło. Wieści niosą o powstałym parku linowym, sporej tyrolce i wielu innych atrakcjach. Trzebinia jest niedaleko Krakowa, więc pora się temu przyjrzeć. Sami zobaczcie co tam mnie spotkało.
Info

Lokalizacja: Trzebinia
Województwo: małopolskie
Facebook: www.facebook.com/ParkBalapark
Ilość tras: 1
Ilość przeszkód: 9
Długość tras: 0
Rok otwarcia: 2017
GPS: 50° 9' 47'' N    19° 27' 51'' E
Tel: 692 597 683
Mapa: 
Ilość odwiedzin: 1/101 Kwota wydana: 0 zł Łączna kwota: 3209,75 zł


     Niedaleko od Krakowa, bo jedynie 50 min drogi, docieramy do Trzebini. Tam znajduje się urocze miejsce - zalew Balaton. Sporo się tutaj dzieje, rok temu został wybudowany park linowy, w tym roku powstała niesamowita prawie 500 metrowa tyrolka i sporo innych atrakcji. Okazuję się, że tyrolka i park linowy należą do różnych właścicieli, w takim wypadku tyrolka to temat na kolejny artykuł, a ja mogłem zająć się testowaniem parku.

    Mamy tutaj dostępną tylko jedną trasę, która posiada 9 przeszkód. Z dołu przeszkody wyglądają niewinnie i łatwe, ale można się oszukać. Trasa jest wymagająca, przeszkody są długie i liny leciutko obniżone, co daje nam utrudnienie w ich pokonywaniu. Bilet kosztuje 15 zł za jedno przejście, chyba że chcecie wielokrotnie pokonać trasę, to dopłacacie tylko 5 zł. Jedynym warunkiem jest wolna uprząż (czyli brak klientów czekających w kolejce). Z tego co zauważyłem, są już przygotowane nowe przeszkody i troszkę się pośpieszyłem z przyjazdem tutaj. W dniu wyjścia artykułu, trasa na pewno została rozszerzona o 4 nowe przeszkody, więc zobaczycie tam więcej niż nagrałem. Od właściciela dowiedziałem się, że trasa ma być jeszcze rozbudowywana. Z mojej strony wysyłam gorącą prośbę o dobudowanie kolejnej trasy, dla nas jedna to za mało, chcemy więcej. Życzę właścicielowi dalszych owocnych inwestycji, a wam drodzy czytelnicy fajnej zabawy na linach.     Ja zostaję tutaj dłużej i zapraszam was na testy tyrolki w następnym artykule. Będzie również niespodzianka, to do zobaczenia.


Trasa średnia

Przeszkód: 9
Cena: 15 zł
Info: od 120 cm wzrostu

  1. Wejście po drabinie
  2. Belki w V
  3. Kładka zygzak
  4. Samoloty
  5. Linki „V”
  6. Pionowe pale
  7. Most Birmański + Trapezy
  8. Tyrolka
  9. Zejście po drabince


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz