piątek, 24 sierpnia 2018

Park Linowy 90 - Linolandia, Czaplinek


     Park linowy Linolandia w Kryspinowie już znacie. Tym razem Czaplinek, przetestujemy drugi park tego samego właściciela. Kryspinowski park bardzo mi się podobał, czy ten będzie również fajny? Sami się przekonajcie, zapraszam do artykułu.
Info

Lokalizacja: Czaplinek
Województwo: zachodniopomorskie
Strona: www.linolandia.pl
Facebook: Linolandia - Park Linowy Czaplinek
Ilość tras: 3
Ilość przeszkód: 50
Długość tras: 510
Rok otwarcia: 2016
GPS: 53° 34' 4'' N    16° 13' 45'' E
Tel: 
Polskie Parki Linowe
Mapa: Ilość odwiedzin: 1/108 Kwota wydana: 0 zł Łączna kwota: 3209,75 zł


     Zakończyliśmy testowanie parku linowego Rudnica. Udało nam się w samą porę, ponieważ zaczęła się straszna ulewa. Kolejnym celem naszej podróży był park w Czaplinku, nie mieliśmy pewności, czy uda nam się do niego dostać. Pogoda była okropna, a podróż koszmarna, tak mocno lało, że samochody zjeżdżały na pobocza, aby przeczekać ulewę, a my w wolnym tempie jechaliśmy do naszego celu. Po dotarciu do celu tu było już po deszczu i robiło się coraz ładniej. Park niestety był zamknięty, dostać się do niego i pokazać jak się możemy tutaj bawić mogło okazać się nie możliwe, jednak nam się udało.

     Właścicielem parku jest Michał Hanusiak, który prowadzi firmę budującą parki linowe, dzięki znajomości miałem okazję przetestować i ten park. Instruktora Marcina który otwierał park już znałem, wielokrotnie miałem okazję rozmawiać z nim w Kryspinowskim parku. Poczułem się jak VIP, cały teren dostępny tylko dla mnie. Miałem tylko być ostrożny, ponieważ przeszkody jeszcze nie wyschły i łatwiej można się pośliznąć.

Mamy tutaj dostępne trzy trasy. Największe wrażenie zrobiła na mnie trasa żółta, ta dla najmłodszych. Już na początku trasy wita nas przepiękny krokodyl który powinien stać się wizytówką parku.

Na trasie możemy natrafić na sporo fantastycznych przeszkód. Takich jak Skrzynki, Grzybki, Żabki czy Węża. Mimo że wyższe trasy są przeznaczone dla mnie, uwielbiam chodzić po trasach dziecięcych, one są cudowne. Sprawiają mi najwięcej radości.

     Wyższe trasy już są budowane aby klienta zmęczyć. Na trasie niebieskiej mamy 17 przeszkód, a na czerwonej 18. Im wyżej tym trudniej i zadania są utrudniane. Tutaj też możemy odkryć ciekawe przeszkody takie jak Wóz drabiniasty, Sery, Opony, Rowerek czy Beczka Flinstonów.

    Dowiedziałem się, że prawdopodobnie w przyszłym sezonie będą zmiany. Aby nie zanudzić miejscowych poszukiwaczy przygód, park będzie rozbudowywany i zmieniany. Bardzo mnie to cieszy, jak park jest rozwijany. To oznacza, że jak następnym razem tutaj wrócę to będzie coś nowego. Przy okazji bardzo chciałem podziękować za możliwość skorzystania z parku mimo że był on zamknięty. A was zapraszam do zapoznania się z trasami na moim kanale, a następnie do osobistego testowania parku. Miłej zabawy na linach.

Pozdrawiam i jadę dalej.


Trasa żółta

Przeszkód: 15
Cena: 15 zł
Info: Długość 95 m

 1. Pochylnia
 2. Krokodyl
 3. Kładka zyg zak
 4. Belki III
 5. Skrzynki
 6. Platformy małe
 7. Tyrolka
 8. Grzybki
 9. Platformy z obręczami
 10. Sieć U
 11. Platformy duże
 12. Trapezy
 13. Żabki
 14. Wąż
 15. Drabina


Trasa niebieska

Przeszkód: 17
Cena: 25 zł
Info: Długość 172,5 m

 1. Ścianka
 2. Trawers sieci
 3. Tyrolka
 4. Belki X
 5. Trapezy
 6. Wisząca kłoda
 7. Zjazd na kwiatku
 8. Frędzle
 9. Belki H
 10. Kładka z dziurami
 11. Tyrolka
 12. Falochron
 13. Belki V
 14. Wóz drabiniasty
 15. Most birmański
 16. Sery
 17. Pal Buszmena


Trasa czerwona

Przeszkód: 18
Cena: 30 zł
Info: Długość 242 m

 1. Drabina
 2. Sople
 3. Zyg zak
 4. Tyrolka
 5. Strzemiona
 6. Sieć U odcinkowa
 7. Linki V
 8. Most Birmański
 9. Most Tybetański
 10. Opony
 11. Tyrolka
 12. Beczka Flinstonów
 13. Spacer z belkami
 14. Skok Tarzana
 15. Rozrywające linki
 16. Okna
 17. Rower
 18. Drabina


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz