piątek, 3 sierpnia 2018

Tyrolka 02 - AdrenaLine


     Zostaje w Trzebini, bawić się dalej na terenie zalewu Balaton. Tutaj testuję niesamowitą tyrolkę, która ma 470 metrów. Dodatkowo, coś nowego na kanale bawimy się na wodnym torze przeszkód. Niesamowita zabawa, zachęcam każdego.
Info

Lokalizacja: Trzebinia
Województwo: małopolskie
Strona: adrenaline.com.pl
Facebook: AdrenaLine Balaton Trzebinia
Ilość tras: 2
Ilość przeszkód: 3
Długość tras: 940
Rok otwarcia: 2018
GPS: 50° 9' 58'' N  19° 27' 45'' E
Tel: 532 173 850
Mapa: 
Polskie Parki Linowe
Ilość odwiedzin: 1/102 Kwota wydana: 0 zł Łączna kwota: 3209,75 zł


     Małe przypomnienie, jestem nadal na terenie zalewu Balaton w Trzebini. Skończyłem testować park linowy BalaPark i zmierzam w kierunku niesamowitej tyrolce. Przez zalew zostały przeciągnięte dwie liny o długości 470 metrów. Obie są o różnym napięciu, zależne od wagi osoby zjeżdżającej (ja preferuję prawą stronę). Liny są na wysokości 30 metrów, co daje nam wysokość 11 piętra. Efekt przejazdu jest niesamowity. Przy takiej tyrolce trzeba uwzględniać warunki atmosferyczne, o których zapomniałem całkowicie, udałem się tam w ładną pogodę, nie pomyślałem o kierunku wiatru. Jeśli wiatr będzie wiał nam w plecy to spokojnie dojedziemy do końca trasy, a jeśli w przeciwnym kierunku, to będziemy musieli się dociągać, tego nie unikniemy.
     Koszt takiego zjazdu to 35 zł jest to dobra cena za taką atrakcję. Właściciele, którzy zainwestowali w tyrolkę, już planują nowe atrakcje. Jest tego sporo, jednym z pomysłów jest lina powrotna, ale tylko na plaże (do góry nie pojedziemy). Może pojawi się Bungee albo Wake park. Będę na bieżąco relacjonował i czekam na realizacje celów. Trzeba wspomnieć, że chłopaki nie odpuszczają i walczą o swoje. Pomysł i rozpoczęcie realizacji tej tyrolki powstał dwa lata wcześniej i mimo wielu problemów, tyrolka powstała.
     Tyrolka to nie jedyna atrakcja, która tutaj powstała. Zainwestowano również w Wodny Tor Przeszkód, więc po testach tyrolkowych czas wskoczyć do wody i pokazać coś nowego na kanale. Zawsze chciałem poszaleć na takim torze przeszkód. Koszt takie zabawy to 20 zł za 30 min, 25 zł za godzinę lub 60 zł za cały dzień. W tygodniu jest taniej. Jest to inny rodzaj zabawy, niż myślałem. Bardziej męczący i trzeba mieć dobrą kondycję. Obserwując dzieciaki jak latają po torze, wydaje się to proste. Ja po przejściu jednego kółka musiałem 15 min odpoczywać. Sporo tu ćwiczymy równowagę, ponieważ trasa jest śliska od wody. Każde wpadnięcie do wody, wymaga od nas sporego wysiłku aby wgramolić się z powrotem na przeszkodę. Oczywiście same przeszkody dają nam popalić. Zakochałem się w tego rodzaju zabawie, muszę częściej z nich korzystać. Chociaż jest to nowość w Polsce i trudno coś takiego znaleźć. Polecam wszystkim, Ja tu szybko wracam na kolejne zmagania.
     Niesamowicie się bawiłem tutaj. Jest to miejsce do którego nie raz jeszcze zawitam. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia zalewu i fajnej zabawy. A ja życzę udanych inwestycji właścicielom którzy mieli tak dobry pomysł na to miejsce, które jest tak nie daleko dla nas.

Pozdrawiam wszystkich i widzimy się już za chwilę. 


Tyrolka lewa

Przeszkód: 2
Cena: 35 zł
Info: Długość 470 m.
   Wysokość 30 m.

 1. Wejście po drabinie
 2. Tyrolka


Tyrolka prawa

Przeszkód: 3
Cena: 35 zł
Info: Długość 470 m.
   Wysokość 30 m.

 1. Wejście po drabinie
 2. Platforma
 3. Tyrolka


Wodny Tor Przeszkód - AdrenaLine FunPark

Przeszkód: 13
Cena: 25 zł za godz.
Info: Wymiary 30 x 18 metrów
   Najwyższym punkcie mierzy aż 3,5 metra.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz