poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Park Linowy 96 - Koala, Puck


      Odwiedzamy kolejny park linowy Koala. Tej wizyty to nawet ja się nie spodziewałem. Plany się zmieniają dynamicznie i proszę bardzo- jesteśmy już w Pucku. Trafiamy tu na kolejne fantastyczne przeszkody, a Maksio nie chce opuścić parku, tak sobie upodobał trasę siatkową. Zapraszam, sami zobaczycie.
Info

Lokalizacja: Puck
Województwo: pomorskie
Strona: www.koalaparkilinowe.pl
Facebook: Koala Park Linowy
Ilość tras: 4
Ilość przeszkód: 55
Długość tras: 710
Rok otwarcia: 2017
GPS: 54° 43' 18'' N  18° 25' 2'' E
Tel: 698 528 080
Mapa: 
Polskie Parki Linowe
Ilość odwiedzin: 1/114 Kwota wydana: 0 zł Łączna kwota: 3309,75 zł


     Właśnie co skończyliśmy zabawę w Jastarni i chcieliśmy odwiedzić kolejny park Ju-Huu w Juratcie. Pech był takich, że nie miałem gdzie zaparkować kamperem, a na teren parku nie było szans wjechać dużym samochodem. Postanowiliśmy jechać już w stronę Malborka, gdzie był nasz kolejny planowany przystanek. Wyznaczona trasa prowadziła nas obok Pucka, gdzie jest kolejny park Koala. Było by to nie stosowne jakbym go nie odwiedził. Całkiem niedawno, bo jakieś dwa dni temu pisałem do tego parku, że przyjadę do nich za rok, ponieważ moja trasa do Malborka była zupełnie inna. A tu niespodzianka. Będę miał odwiedzone dwie Koale.
     Park udostępnia cztery trasy o różnych poziomach trudności. Maksio wyjątkowo upodobał sobie trasę siatkową. Składa się z siedmiu przeszkód, jest kwadratem. W cenie biletu mamy możliwość trzy razy przejść tą trasę. W przypadku Maksia nie byłem w stanie zliczyć ile razy on już przeszedł. Dostał nielimitowany czas zabawy i robił kółko za kółkiem. Chłopak ma problem z orczykiem który tam jest, ale za to kulki, które były na tej przeszkodzi, to największa frajda. Kiedy synek się dobrze bawił, ja miałem okazję zobaczyć inne trasy.


    Trasa pomarańczowa była dla mnie najlepsza. Jest to trasa dla tych najmłodszych na wysokości jednego metra. Ale zawsze tam mogę się spodziewać najciekawszych przeszkód. Przygotowane dla najmłodszych, może i ja nie do końca dorosłem, dalej czuję się jak dziecko. Są tam "samoloty", "grzybki", "wóz drabiniasty", sami zobaczcie. Na dole są filmiki. Mamy jeszcze dwie trasy zieloną i czerwoną. Najbardziej zapamiętałem czerwoną, którą w błyskawicznym tempie przeszedłem, po drodze mijając klientów parku. A przy okazji dają porady w jaki najlepszy sposób można pokonać przeszkody z, którymi się właśnie zmagali. Wszystko macie na filmiku, więc zapraszam na mój kanał na YouTubie.     Miałem okazję porozmawiać z właścicielem parku, dowiadując się jakie, są plany rozwoju. Sam byłem wielokrotnie podpytywany o różne przeszkody, jakie spotkałem w poprzednich parkach. Bardzo cieszą mnie takie rozmowy, lubię rozmawiać o rozwoju parków. Ten park był wybudowany rok temu, a są plany ciągłych zmian. To tylko oznacza, że nie będziecie się nudzić, a ja jak przyjadę ponownie w odwiedziny, to zobaczę zupełnie coś innego.


     Tak oto kończymy kolejny dzień aktywnego wypoczynku. Was zapraszamy na Molo do Pucka, będziecie się tam dobrze bawić. A my jedziemy do Malborka.

Do zobaczenia w kolejnym parku linowym.


Trasa żółta

Przeszkód: 7
Cena: 10 zł
Info: Trasa siatkowa

 1. Schody
 2. Belki
 3. Grzybki
 4. Obręcze
 5. Zjazd na orczyku
 6. Skrzynki
 7. Zjeżdżalnia


Trasa pomarańczowa

Przeszkód: 16
Cena: 20 zł
Info: Wysokość 1 m

 1. Drabinka
 2. Kładka
 3. Platformy
 4. Kładka H
 5. Kładka koala
 6. Zjazd talerzyk
 7. Trapezy
 8. Most tybetański
 9. Tyrolka
 10. Grzybki
 11. Spacer po kłodzie
 12. Samoloty
 13. Wóz drabiniasty
 14. Fale
 15. Belki V
 16. Tyrolka


Trasa zielona

Przeszkód: 17
Cena: 25 zł
Info: Wysokość 4 m

 1. Wejście po palu
 2. Koala
 3. Sery szwajcarskie
 4. Opony
 5. Zjazd na orczyku
 6. Platformy
 7. Trapezy zygzak
 8. Most Birmański
 9. Obręcze
 10. Makarony
 11. Iksy + Korale
 12. Beczka Flinstona
 13. Okna + Trapezy
 14. Złośliwe belki
 15. Kładka z siatki
 16. Tyrolka
 17. Zejście po drabince


Trasa czerwona

Przeszkód: 18
Cena: 30 zł

 1. Wejście po ściance z dziurami
 2. Szczudła
 3. Wejście po siatce
 4. Deskorolka
 5. Złośliwe pętle
 6. Tyrolka
 7. Równoważnie
 8. Przeskoki
 9. Rower
 10. Sople
 11. Huśtawki
 12. Strzemiona dwurzędowe
 13. Falochron
 14. Kładka twister
 15. Trawers po sieci
 16. Linki „V”
 17. Tyrolka
 18. Zejście po drabince


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz