piątek, 10 czerwca 2016

Park Linowy × - Natura


     Coś się zaczyna to i musi się kiedyś skończyć. W Kazimierzu Dolnym trafiłem na martwy park. Już drugi sezon nie można tutaj poszaleć. 


Info

Lokalizacja:  Kazimierz Dolny
Województwo: lubelskie
Facebook: www.facebook.com/Natura-Park-Linowy
Ilość tras: 2
Ilość przeszkód: 20
Długość tras: -
Rok otwarcia: 2011
GPS: 51° 19' 57'' N    21° 57' 36'' E
Mapa:
Ilość odwiedzin: 1/54 Kwota wydana: 0 zł Łączna kwota: 2201 zł


     Mieliśmy już wracać do domu, ponieważ wynajem kampera dobiegało końca. Niespodziewanie dostałem telefon od firmy ProCamper, wynajmującej nam samochód z informacją, że nie są w stanie odebrać samochodu w sobotę i dostałem propozycję, że bez żadnych dodatkowych opłat  mam jeszcze jeden dzień samochód (fajna niespodzianka). Żona wybrała Kazimierz Dolny do odwiedzenia.
 
Jak tylko dojechaliśmy do Kazimierza Dolnego to żona wypatrzyła po drodze park linowy. Nie sprawdzałem, czy są tutaj jakieś parki, więc bardzo ucieszyłem się z możliwości testowania kolejnego parku. Jak tylko dotarliśmy do campingu to wybraliśmy się na spacer do parku. Jakie było moje zdziwienie i niedowierzanie, jak podeszliśmy pod bramę. Wszystko zabite deskami, zarośnięte, baner potargany, nieużywane od dłuższego czasu.

 
Od sąsiadów dowiedziałem się, że już drugi sezon nie działają. Później jak sprawdziłem Facebooka to ostatni post był wystawiony 27.09.2014. Szkoda bo po zdjęciach wyglądało to dość fajnie. Teraz to już tylko się rozpada.


Okazało się również, że w Kazimierzu jest jeszcze jeden park linowy. Ktoś przejął klientów. Ale to już w kolejnym poście. 

Ocena 0/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz