sobota, 11 maja 2019

Krakowski Park Linowy - Próbujemy Vloga


      Jeśli coś wymyślę nowego na moim kanale, to pierwsze testy muszą być wykonane w Krakowskim Parku Linowy. Jest to mój ulubiony park i czuję się tu jak w domu. Przy okazji mam możliwość pokazać wam zmian jakich tu dokonano.Info

Lokalizacja: Kraków
Województwo: małopolskie
Strona: www.krakowskiparklinowy.pl
Facebook: Krakowski Park Linowy
Ilość tras: 4
Ilość przeszkód: 45
Długość tras: 694
Rok otwarcia: 2007
GPS: 50° 2' 11'' N  19° 52' 53'' E
Tel: 514256647
Mapa:
Polskie Parki Linowe
Ilość odwiedzin: 7/122 Kwota wydana: 0 zł Łączna kwota: 3309,75 zł

     Niedawno dostałem cynk od Polskich Parków Linowych, że Krakowski Park Linowy robi poprawki na trasie wysokiej. Jeśli coś się zmienia, to trzeba to zobaczyć i pokazać wam. Nadarzyła się okazji, zrobił się ładny dzień, a Ja nie miałem żadnych planów dalszego wyjazdu. Więc razem z Maksiem postanowiliśmy wpaść do naszego najbliższego parku linowego. Maksio jeszcze tam nie był, ponieważ do tego roku dopiero zaczyna chodzić po trasach z przepinaniem.     Na pierwszy ogień oczywiście trasa dziecięca. Co mnie na wstępie zdziwiło to ze młodzi mają jedną lonże do przypinani, na co wcześniej nie zwróciłem uwagi. Trasa jest nisko ustawiona, a platformy są bardzo szerokie, więc wszystko wydaje się bezpieczne. Maksio miał niezła frajdę w pokonywaniu przeszkód. Wyzwań było co nie miara ponieważ z dwoma przeszkodami miał niezłą zaprawę. Trapezy które bardzo się bujały i mama musiała je przytrzymywać dla lepszej stabilności, oraz Most birmański, który w połowie zrobił się wielkim problemem. Przynajmniej tutaj pokonał orczyk, którego zawsze się bał.

     Przy kolejnych szaleństwach młodego, miałem okazję przetestować odnowioną trasę wysoką. Filmik z trasy możecie zobaczyć na dole posta. Razem z żoną postanowiliśmy, że odwiozę ich do domu, a Ja będę mógł dalej nagrywać i testować resztę parku. Po dotarciu do domu i sprawdzeniu filmików okazało się że nagrania z Maksiem nie nadają się do publikacji i tylko mam filmik z trasy wysokiej.


      Niestety mimo pilota gdzie mam podgląd kamery, efekt końcowy widzę tylko na komputerze. Film z trasy dziecięcej nadaje się tylko do cięcia. Wróciłem do parku troszkę poeksperymentować. Spróbujemy nakręcić jeden odcinek Vloga. W tym parku zawsze testuje moje dziwne pomysły, jak pierwsze kręcenie kamerą, odcinek z Pokemon Go lub pierwsze nocne przejście. To mój poligon doświadczalny, więc zobaczymy jak to wyjdzie. Na dole macie filmik z mojej pierwszej przygody bycia Vlogerem pokazującym twarz. Nie jest to proste i trzeba się sporo nauczyć, dużo mówić i wiele pokazywać. Mogłem sporo więcej opowiedzieć i zrobić podsumowanie, czego brakło. Następnym razem postaram się bardziej. Na moim kanale pod filmikiem zostawcie komentarze, czy taki rodzaj filmiku wam odpowiada i co można jeszcze dołożyć będę za to bardzo wdzięczny.
     Wielkie podziękowania kieruję dla Michała właściciela park i jego ekipy, która umożliwia mia fantastyczną zabawę w tym parku. Są tak zwanym królikiem doświadczalnym i nie zawsze wszystko wychodzi a ja nie jestem profesjonalistą, ale człowiek się całe życie uczy czegoś nowego. Mam nadzieję, że wy również uczycie się czegoś nowego i zapraszam was do nowych wyzwać w parku, tutaj spędzicie na pewno miło czas.


Tyrolka mała

Przeszkód: 2
Długość: 20 m
Cena: 10 zł / 3 przejazdy

 1. Drabina
 2. Tyrolka


Tyrolka duża

Przeszkód: 5
Cena: 20zł
Info: Wysokość: 10 metrów
   Długość 2x 100 metrów

 1. Wejście po drabince
 2. Tyrolka
 3. Skok Indiański
 4. Tyrolka
 5. Drabina


Trasa średnia

Przeszkód: 12
Cena: 20 zł

 1. Ścianka wspinaczkowa
 2. Obręcze i pale
 3. Falochron
 4. Linoskoczek
 5. Belki w V
 6. Pajęczyna
 7. Sanki
 8. Tyrolka
 9. Pionowe pale
 10. Wejście po drabinie
 11. Tyrolka
 12. Zejście po palu


Trasa wysoka

Przeszkód: 22
Wysokość: 5 - 9 metrów
Cena: 30 zł

 1. Drabina
 2. Kładka
 3. Linki „V”
 4. drabina linowa
 5. Most dwulinowy
 6. Most Birmański
 7. Beczka
 8. Trapezy równoległe + Trapezy
 9. Tyrolka
 10. Makarony
 11. Szczudła
 12. Belki w V
 13. Opony
 14. Most trzylinowy
 15. Platformy
 16. Tyrolka
 17. Kładki półkola
 18. Siatka U
 19. Trawers po siatce
 20. Kładka
 21. Przeciąganie beczki
 22. Zejście po paluVlog 01 - Krakowski Park Linowy

Pierwszy odcinek Vlog-a


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz