sobota, 10 października 2015

Park Linowy - Krakowski Park Linowy (2)


     Po przerwie chciałem się wyrwać na park linowy. Z braku możliwości wyjazdu na dalej położony park oraz po otrzymaniu informacji o zmianach w najbliższym parku, zdecydowałem się odwiedzić moich sąsiadów.Info

Lokalizacja: Kraków
Województwo: małopolskie
Strona: www.krakowskiparklinowy.pl
Ilość tras: 3
Ilość przeszkód: 33
Długość tras: 490
Rok otwarcia: 2007
GPS: 50° 2' 11'' N    19° 52' 53'' E
Tel: 514 256 647
Adres: ul. Widłakowa, Kraków - Pychowice 
Mapa:
Polskie Parki Linowe - Krakowski Park Linowy
Ilość odwiedzin: 2/40 Kwota wydana: 50 zł Łączna kwota: 1838 zł

W parku mamy trzy trasy: dziecięcą, dla starszych i przejazd nad stawem (bardzo urokliwe miejsce, warte odwiedzenia). Za przejście całości zapłaciłem 50 zł - 30 za trasę i 20 zł za zjazd - jest to cena akceptowalna. Cały park jest schowany w lesie co buduje fantastyczny klimat.
 

Mamy tutaj dodatkowe atrakcje takie jak: kule wodne, łódeczki czy MegaTrampolina. Park organizuje sporo dodatkowych imprez. Jest to park old schoolowy - widać to po przeszkodach. Już dawno nie widziałem przeszkód z opon (które bardzo lubię), przeszkody są długie co powoduje lepszą zabawę i zmęczenie (niektóre parki robią zbyt krótkie przeszkody).
 


Na końcu mamy fajny zjazd lecz mam wątpliwości co do bezpieczeństwa, ponieważ musimy się wypiąć całkowicie, aby zjechać, a znajdujemy się na pewnej wysokości.


Jeszcze jedną uwagę mam do zjazdów - nie mamy bloczka przy sobie tylko jest on umieszczony na linie (brakuje tam dobrego mechanizmu przyciągającego ten bloczek, niż przyciąganie linki). Teraz najlepsze, nie lubię tyrolek, dla mnie to tylko zjazd, nic co by mnie mogło zmęczyć lecz umieszczenie zjazdu nad stawem było bardzo dobrym pomysłem. Zjazd jest naprawdę fantastyczny, a otoczenie jest urokliwe.


Od właściciela otrzymałem informację, że park będzie przebudowany co bardzo mi się podoba - wszelkie niedociągnięcia będą poprawione, a ja będę mógł przetestować coś nowego. Z właścicielem można wynegocjować upust, co spowodowało, że w najbliższym czasie na pewno tam wybiorę się ponownie.

Ocena 4/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz