sobota, 9 maja 2015

XtreMePark - Grupon ciekawy pomysł


      Znalazłem na portalu Grupon bilety do parku linowego XtreMePark. Była to okazja do zaproszenia znajomych z moich rodzinnych stron, aby pobawić się na linach. Ale czy Grupon wystarczy na utrzymanie klienta?Info

Lokalizacja: Grabówki
Województwo: małopolskie
Strona: xtremepark.pl
Ilość tras: 2
Ilość przeszkód: 35
Długość tras: -
Rok otwarcia: 2013
GPS:   49° 58' 43'' N 20° 2' 6'' E
Mapa:
Polskie Parki Linowe
Ilość odwiedzin: 2/20 Kwota wydana: 15 zł Łączna kwota: 857 zł

     Aktualnie jedna trasa dla starszych, jedna dla dzieci. Trasy są średniego poziomu. Z plusów dobrze zorganizowany teren dookoła, boisko do kosza, plac zabaw, ognisko, staw. Na spacery z rodziną w sam raz. Cena 15 zł, ponieważ kupiłem wejściówki przez portal Grupon.
 


Minusy - pierwszym problemem jaki się pojawił to, że trzeba asekurować się bloczkiem który nie jest przywiązany do naszej liny, tylko cały czas trzeba go przenosić (może nam wypaść i będą z tego powodu problemy). Jest to park rodzinny, z czego dużo dzieci jest na wysokiej trasie i nie można płynie przechodzić z przeszkody na przeszkodę (zatory przez innych użytkowników). Brak odnogi dla bardziej zaawansowanych. W niektórych miejscach lina asekurująca jest za nisko, co przeszkadza w przechodzeniu. Sugestia dołożenie dodatkowej odnogi dla zaawansowanych.

Ocena 2/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz