niedziela, 1 maja 2016

Park Linowy 36 - Lemur Park, Stary Sącz

      Rozpoczęcie sezonu parkowego zaczęło się już spory czas temu, ale dla mnie majówka jest rozpoczęciem sezonu. Na tapetę wybrałem sobie firmę SDS TECHNIKI LINOWE S.C. która stworzyła kompleks własnych parków pod nazwą Lemur Park.


Info

Lokalizacja: Stary Sącz
Województwo: małopolskie
Strona: www.lemurpark.pl
Ilość tras: 5
Ilość przeszkód: 53
Długość tras: 750
Rok otwarcia: 2015
GPS: 49° 34' 59'' N    20° 38' 23'' E
Tel: 534 535 469
Adres: ul. Wielki Wygon
Mapa:
Polskie Parki Linowe - Lemur Park
Ilość odwiedzin: 1/41 Kwota wydana: 60 zł Łączna kwota: 1898 zł

Pierwszym parkiem w tym roku jest Lemur Park w Starym Sączu,


Park jest niedawno wybudowany (w zeszłym roku), a już dokańczana jest dodatkowa nowa trasa zielona (za wcześnie przyjechałem, po majówce już będzie dostępna dla klientów). Miałem okazję przejść się trasą żółtą, czerwoną i trasą siatkową razem z moim synem.Koszt całości wyniósł mnie 60 zł i mieści się w moich normach 30 zł za pierwszą trasę z kolejną 5 zł taniej, chociaż brakuje mi ceny “All Inclusive”. Trasa żółta jest trasą pośrednią, na niektórych odcinkach jest wymagająca, ale nie powinna sprawiać nikomu problemów. Trasa czerwona to perełka tego parku, mamy na niej dwa zjazdy tyrolką przez staw, co daje efekt wow.Przeszkody nie są trudne, tylko są długie i mogę męczyć, co w moim przypadku jest na plus. Trafiłem tutaj na takie przeszkody jak walec, drabinka, czy rowerek tylko ten wygląda inaczej niż do tej pory widziałem, ten jest na platformie krzyżowej (ciekawie to wygląda).


Na nowej trasie widziałem, że będzie przeszkoda w kształcie wozu, co fajnie będzie komponować się do całości. W tym roku mój syn rozpoczął ze mną sezon, ma dopiero 21 miesięcy (najmłodszy uczestnik w tym parku) i chciał bardzo chodzić jak tata, więc puściliśmy go na trasę siatkową oczywiście z moją asekuracją. Na samym początku już była wielka wpadka, ponieważ nie przewidziałem naprężenia siatki i przewróciłem się, pociągają syna za sobą. Ostatecznie nic się nie stało, kask tutaj załatwił swoją powinność, a syn nie zrezygnował z dalszej drogi. Cała trasa mu się bardzo podobała i zachęcam innych rodziców, na zabieranie swoich pociech do takich parków.

Dodatkowe Informacje

Trasa siatkowa - 60 m, 7 przeszkód - cena 10 zł
Trasa pomarańczowa - 75 m, 11 przeszkód, cena 15zł.
Trasa żółta - 140 m, 13 przeszkód, cena 20 zł.
Trasa zielona - 155 m, 14 przeszkód, cena 25zł.
Trasa czerwona - 380 m, 15 przeszkód, cena 30zł.
Trasa niebieska - przejazd tyrolkami przez jezioro, cena 15zł. 

Z moich uwag to mogę się tylko doczepić do strony internetowej www.lemurpark.pl, która nie jest uzupełniona, lecz to nie wpływa na ocenę parku.

Ocena 4/5
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz