niedziela, 23 sierpnia 2015

Park Linowy 31 - Park Linowy Nikolandia


     Będąc już w okolicach Warszawy zdecydowałem się maksymalnie wykorzystać dzień. Niedaleko, bo niecałe 10 km od Jeziora Zegrzyńskiego, w miejscowości Józefów, znajduje się urokliwy park linowy Nikolandia.Info

Lokalizacja: Józefów
Województwo: mazowieckie
Strona: www.klub-piknikowy.pl
Ilość tras: 4
Ilość przeszkód: 52
Długość tras: -
Rok otwarcia: 2011
GPS: 52° 23' 23'' N    20° 59' 24'' E
Tel: 694 527 948
Mapa:
Polskie Parki Linowe - Park Linowy Nikolandia
Ilość odwiedzin: 1/35 Kwota wydana: 30 zł Łączna kwota: 1603 zł


Park został przygotowany jako dodatkowa atrakcja do sali weselnej Karczmy Jakuba. Nie znaczy to jednak, że jest to produkt uboczny. Park bardzo dobrze prosperuje i jest naprawdę w bardzo urokliwym miejscu.


Park posiada trzy trasy na różnych wysokościach (4, 6, 8 metrów) oraz trasę dla najmłodszych w siatkach. Okazało się, że trasa 8 metrowa jest nieczynna z powodu drzewa które musiało zostać usunięte. Na jego miejsce została wstawiona metalowa platforma lecz nie wszystkie liny zostały jeszcze naciągnięte.


Co do oferty cenowej - rewelacja! Jedno przejście 20 zł lub 1 godz 30 zł. Oczywiście wybrałem opcję godzinną i udało mi się przebyć po dwa razy trasę 4 i 6 metrową. Dzięki uprzejmości instruktorów zostałem wpuszczony na trasę 8 metrową na odcinku po którym można było chodzić. Przy trasie 6 metrowej starałem się pobić rekord przejścia i uzyskałem wynik 5 min 50 sek. Brakło mi 40 sek do rekordu.Są tutaj organizowane wszelkie imprezy typu urodziny, zjazdy. Za naprawdę małe pieniądze  można dobrze się bawić. Park jest otwarty do ostatniego klienta. Otrzymałem informację, że jak tylko zostaną zamontowane światła na nowej wieżyczce, to może będą dostępne również nocne przejścia.

Ocena 4.5/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz