niedziela, 23 sierpnia 2015

Park Linowy 30 - Park Linowy Radocha


     Tym razem wybrałem się na Jezioro Zegrzyńskie, które znajduje się nieopodal Warszawy. Celem podróży był Flyboard na którego miałem voucher z Grouponu i polecam tego typu zabawę. Przy okazji takiego wyjazdu nie odmówiłem sobie wizyty w pobliskim Parku Linowym Radocha.


Info

Lokalizacja: Nieporęt
Województwo: mazowieckie
Strona: www.park-radocha.pl
Ilość tras: 5
Ilość przeszkód: 72
Długość tras: 695
Rok otwarcia: 2011
GPS: 52° 26' 9'' N    21° 2' 25'' E
Tel: 603 580 973
Mapa:
Polskie Parki Linowe - Park Linowy Radocha
Ilość odwiedzin: 1/34 Kwota wydana: 80 zł Łączna kwota: 1573 zł


Park Linowy Radocha, oferuje cztery różne trasy dla dorosłych i jedną dla najmłodszych od lat 3. Wybrałem trzy trasy (Zielona, Niebieska i Czerwona). Za całość zapłaciłem 105 zł. Uważam, że jest to dość drogo. Czerwona trasa kosztuje 40 zł, a niebieska 35 zł - moim zdaniem cena za trasę nie powinna przekraczać 30 zł. Park nie posiada oferty “All Inclusive”, lecz pod koniec dostałem rabat i zwrócono mi 25 zł (miły gest). Przejdźmy do pozytywów. Park jest umieszczony tuż przy jeziorze i mamy piękny widok na żaglówki jak spacerujemy po trasach.


Bardzo mi się spodobał opis tras - przy każdej mamy opisaną długość , wysokość na jakiej się znajduje i podpowiedź co należy zrobić dalej. Jest to godny naśladowania pomysł.Cały czas jesteśmy pod opieką instruktora i możemy liczyć na jego pomoc. Co do trudności przeszkód to na trasie czerwonej natrafiłem na “Tory kolejowe”, czyli cienkie równoległe belki, które sprawiły mi problem, ponieważ latały gdzie chciały. Również trafiłem tutaj na “Drabinkę” oraz “Skok na siatkę”. Poziom tras jest przystosowany dla każdego klienta.Uzyskałem informację, że jak tylko zostanie przedłużona umowa wynajmu terenu, to park zostanie wzbogacony o nowe atrakcje (super). Co mi się nie spodobało, to że zasugerowano mi, że park w pobliżu nie jest warty odwiedzenia. Uważam, że parki powinny się wspierać i podsyłać sobie klientów tak jak dzieje się to choćby w nadmorskich parkach (nie wpływa to jednak na ocenę parku).

Ocena 4/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz