wtorek, 14 lipca 2015

Park Linowy 26 - Polskie Morze     Odwiedziliśmy Polskie Morze, tak się nazywa park linowy. Jest on umieszczony na małym terenie, wiec przeszkody zostały umieszczone nad dachami, co daje fajny klimat. Przez drobną pomyłkę przy kasie, mogłem pochodzić trochę dłużej, bo dostałem gratis dwa dodatkowe przejścia.Info

Lokalizacja: Pobierowo
Województwo: zachodniopomorskie
Strona: www.park-pobierowo.pl
Ilość tras: 3
Ilość przeszkód: 58
Długość tras: -
Rok otwarcia: 2010
GPS: 54° 3' 43'' N 14° 56' 1'' E
Tel: 668 825 593
Mapa:
Polskie Parki Linowe
Ilość odwiedzin: 1/29 Kwota wydana: 65 zł Łączna kwota: 1293 zł

     Wykupiłem dwie trasy lecz pomylono się i nabito mi 5 zł więcej ponieważ przy drugiej trasie jest rabat 5 zł. Za całość zapłaciłem 65 zł. Za pomyłkę otrzymałem możliwość przejścia jeszcze raz trasę średnią. Wystartowałem trasą średnią w połowie spotkałem dwóch panów, którzy byli pierwszy raz i starali się przebyć całą trasę. Za drugim razem na średniej trasie widziałem, że jednego pana ściągnięto a drugi kontynuował trasę dalej, pod koniec jednak udało mi się go minąć.
 


Następnie po niewielkiej rozgrzewce wystartowałem na wysoką trasę. Nie była zbyt trudna, tylko przeszkody były długie co powodowało zmęczenie mięśni (jest to plus dla parku, większość parków robią przeszkody króciutkie). Widziałem, że wprowadzono kilka nowych przeszkód skracających trasy, ułatwiające klientom niedoświadczonym, którzy nie dają sobie rady. Bardzo mi się podobał widok, jak park jest rozciągnięty ponad tamtejszymi dachami domków. Dodatkowo trasa była naprawdę długa i zawierała dużo siatek, co bardzo lubię. Na koniec dano mi możliwość wejścia na najniższą trasę za darmo. Bardzo fajny gest ze strony prowadzących.
Mamy tutaj do dyspozycji 3 trasy, jedna jest przeznaczona dla młodszych. “Trasa Trudna” cenowo przekracza 30 zł (co mi się nie podoba), a reszta jest w wysokości 30 zł, na szczęście jest rabat. Jest troszkę przeszkód powtarzających się, które można by było urozmaicić, a trasę trudna można by zakończyć tyrolką zamiast drabiny - na pewno poprawiłoby to wizerunek parku. W parku poczułem fajny klimat, którego niekiedy brakuje w innych parkach.

Ocena: 3.5/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz