sobota, 11 lipca 2015

Park Linowy 23 - Bluszcz, Międzyzdroje


     Trafiłem na bardzo przyjemy park, gdzie jest fantastyczny klimat. Sporo jest tutaj promocji, to tutaj zaczęła się moja przygoda “Szlakiem 5 Parków”. Po całej zabawie jeszcze możemy być szczęśliwymi posiadaczami darmowej wejściówki, biorąc udział w loterii na Facebooku parku.


Info

Lokalizacja: Międzyzdroje
Województwo: zachodniopomorskie
Strona: www.parklinowybluszcz.pl
Ilość tras: 5
Ilość przeszkód: 67
Długość tras: -
Rok otwarcia: 2010
GPS:  53° 55' 37'' N 14° 27' 24'' E
Tel:  510268280
Mapa:
Polskie Parki Linowe
Ilość odwiedzin: 1/26 Kwota wydana: 75 zł Łączna kwota: 1138 zł

     Tym razem trafiłem do Międzyzdrojów, gdzie jest umieszczony park linowy Bluszcz.
Park posiada 5 tras i jak się dowiedziałem, w tym roku zostały przygotowane 2 z nich. Wybrałem 3 trasy (Zieloną, Pomarańczową i Granatową), było to zaskoczenie, ponieważ nikt nie wykupuje tyle przejść na raz. Za te trzy trasy zapłaciłem 75 zł, cena jest ok, trasy nie przekraczają 30 zł, a każda kolejna jest 5 zł tańsza. Oczywiście przyczepię się, że nie ma opcji “All Inclusive”.


Na parku natrafiłem na takie przeszkody jak Przejazd w beczce, Deskorolka, Skok na sieć, Rower “monocykl” (park został zbudowany przez właściciela parków Gibon). Miałem nawet okazję rozmawiać z właścicielem tego parku, który polecił mi kilka parków, które warto odwiedzić. Dodatkowo napotkałem tutaj wiele promocji. Park linowy Bluszcz razem z parkami Gibona prowadzą Cykl “Szlakiem 5 Parków”. Jeśli będziemy w pięciu parkach i zbierzemy od nich pieczątkę to w ostatnim parku otrzymamy podkoszulek. Dodatkowo, jeśli zbierzemy w tym parku 10 przejść, możemy otrzymać kolejny podkoszulek.

Otrzymałem również kupony na darmowe lody w McDonaldzie i rabat na Park Miniatur w wysokości 10%. Dodatkowo warto obserwować Facebooka tego parku, bo są losowane bilety, które zostały sprzedane w danym dniu, a szczęśliwiec ma gratisowe przejście.

Ocena 5/5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz